^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

کارهای جدید

این روزا درسا جونم کلی حرف می زنه مثل: آددد...... دا دد....یا ی ی.....آگه..... البته حدود یک ماه پیش هم چندین بار بابابابا .......پوف هم گفت ولی الان نمی گه! (چند روز بعد از نوشتن این مطلب درسا دوباره بابا گفت و یه روز که خونه مامانم بودیم درسا دست مامان عشرت جونشو گرفت و انگشت کوچولو و خوشگلشو روی دست مامانم میزد و مامانم براش می خوند: لی لی لی لی حوضک..... و درسا خیلی خوشکل می گفت :اوجک.یه روز دیگه هم خونه ی خودمون با درسا رفتیم و از کمد اسباب بازی ها،دخترم عروسک هاپو برداشت و تا چند دقیقه خیلی قشنگ و واضح و پشت سر هم می گفت: هاپو...هاپو)

وای وای وای.....

دختر گلم با روروکش همه جای خونه میره، توی همه ی اتاق ها میره و با همه چیز هم کار داره ،رومیزیها رو میکشه، آویز پرده رو که حالت ریش ریش داره و به اون سنگ های رنگی وصله می کشه، اگر به دستگیره در چیزی باشه با خودش برمی داره و میبره.... خلاصه هر چیزی که جلوی دستش باشه رو باید برداره، چند بار به سمت جعبه دستمال کاغذی رفت که به موقع به داد جعبه دستمال کاغذی رسیدم.

جعبه دستمال کاغ...
جعبه دستمال کاغذی رو اینجا گذاشتم تا دست درسا بهش نرسه ولی دختر گلم تلاش خودشو می کنه تا موفق بشه. جعبه دستمال کاغذی رو اینجا گذاشتم تا دست درسا بهش نرسه ولی دختر گلم تلاش خودشو می کنه تا موفق بشه.
خدا رو شکر تا حالا به پایه میز آینه شمعدون دست نزده ولی به اون سمت که می ره باید برم از اون قست دورش کنم.

عسل مامان یاد گرفته خودشو تو بغل مامانم میاندازه یا تا مامانم رو می بینه دست هاشو میاره بالا تا مامانم بغلش کنه آخه رابطش با مامانم خیلی خوبه و مامانم رو خیلی دوست داره و کلی براش ذوق می کنه البته مامانم هم خیلی ناز درسا خانم رو می کشه.

یه کار جدیدی که درسا جونم دو روزه انجام میده اینه که وقتی گریه می کنه دست راستشو  روی چشمای قشنگش میذاره اینقدر بامزه میشه که دلت می خواد بچلونیش. 

دختر گلم برای چار دست و پا رفتن اصلا تلاشی نمی کنه. البته وروجک مامانم تنبل هم تشریف دارن مثلا اگر چیزی رو که حتی خیلی دوست داره با فاصله ازش قرار بدیم کلا بیخیالش میشه و برای گرفتنش تلاشی نمی کنه مگر اینکه نوک انگشتاش به اون بخوره تا از خودش حرکتی نشون بده. 

دیدگاه‌ها   

+1 #6 نسرین 1393-01-02 14:02
خوب من عاشقش شدم که آخه
نقل قول کردن
+1 #5 مامان درسا 1392-11-02 10:58
[quote name="فرشته"]در سا گوگولی چطوره؟[/quote
درسا خوبه خوووووووووووووو ب :-)
نقل قول کردن
+2 #4 فرشته 1392-10-29 17:25
درسا گوگولی چطوره؟
نقل قول کردن
+3 #3 خاله فتی 1392-10-23 09:18
عزیزم مبارکه 8) باید خدمتت عرض کنم که دُری بی نهایت شیطون تشریف داره :lol:
نقل قول کردن
+3 #2 فرشته 1392-10-20 11:17
چقدر این بچه خانومه از الان کمک می کنه به مامانش قوربونه جمع و جور کردنش برم
نقل قول کردن
+3 #1 فرشته 1392-10-20 11:16
فدای حرف زدن درسا خانم بشم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.