^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

برنامه روزانه درسا

حالا دیگه هیچ چ...
حالا دیگه هیچ چیزی از دست درسا خانم طلا در امان نیست حالا دیگه هیچ چیزی از دست درسا خانم طلا در امان نیست

صبح ها معمولا درسا جونم ساعت 10_10:30 بیدار میشه البته گاهی زودتر از 10 و گاهی دیرتر از 10:30، بهر حال بعد از خوردن صبحانه درسا خانم به همه جا سر می زنه.

عکس بالا کارهاییه که دخترم در روز سه شنبه ششم اسفند، از بعد از خوردن صبحانه تا ظهر انجام داده که به ترتیب ......

شماره گذاری کردم. تقریبا برنامه ی هر روز دخترم همینه با کمی تفاوت

عکس شماره 1: درسا رفته جلوی ویترین. چند بار سعی کرد که بلند شه و بایسته یا شایدم می خواست ظرف های طبقه ی دوم رو بگیره در هر صورت جای دست درسا روی شیشه ویترین پر شده.درسا هر موقع خودشو توی آینه ویترین میبینه ذوق می کنه.

عکس شماره2: همیشه درسا با روروکش که به میزهای عسلی میرسه رویه میز کوچیکه رو می کشه و می بره و اینجا هم میخواست همین کار رو بکنه

عکس شماره3: بعد دخترم دل از ویترین و میز عسلی کند و به سمت دیگه اتاق ، سراغ میز آینه شمعدون رفت که البته من بعد از گرفتن یه عکس فوری درسا جونمو از اون منطقه دور کردم.

عکس شماره4: درسا به پیچ های شوفاژ هم کار داره! اگر سواره باشه همش به پیچ بالا دست می زنه و تا مدتی سرگرمه و اگر هم پیاده باشه باید به پیچ پایین دست بزنه خلاصه امکان نداره بی تفاوت از کنار شوفاژ بگذره!

عکس شماره5: حالا عزیز دلم به اتاق خودش اومده. درسا این جوجه اردک ها رو خیلی دوست داره.همیشه وقتی درسا می ره توی اتاق خودش اول با جوجه اردک ها بازی می کنه و هر کدوم رو یه طرفی میندازه و بعد به سراغ قوطی های شیرش میره و اونها رو هم ولو می کنه و عاشق اینه که کشو ها باز بشن و حسابی لباس ها و کفش ها و جورابها شو بهم بریزه.

عکس شماره 6: درسا به اتاق دیگه ای رفته روی در جعبه ی شکلاتی که خودش قبلا پاره کرده نشسته و شارژره موبایل باباشو هم برداشته و به آینه می کوبه، گاهی هم یه لیسی به شارژر می زنه! کلا درسا به سیم خیلی علاقه داره.

عکس شماره 7: حالا نوبت کامپیوتر رسیده. فکر کنم بیشتر بخاطر سیم های پشت کامپیوتر درسا رفت زیر میز که من سریع آوردمش بیرون.

عکس شماره 8: درسا جونم به اتاق دیگه ای اومده و از اونجایی که به رویه پشتی هم آلرژی داره اول باید اونو بندازه پائین.

عکس شماره 9: وای قربونش بشم چقدر خوشگل زیر میز نشسته تازه گاهی هم از همون جا سرش رو به سمت چپ می چرخوند تا تلویزیون هم ببینه! انگار مجبوره در شرایط سخت تلویزیون هم ببینه!!

عکس شماره 10: از اونجایی که درسا با همه چیز کار داره آویزون مبل شده تا جواب آزمایش منو از اونجا برداره. آخه دختر مگه تو دکتری؟

عکس شماره 11: هر موقع که من جانمازم رو پهن می کنم برای نماز درسا هر جا باشه خودشو به سرعت به جانماز می رسونه ، اول تسبیح رو برمیداره و پس از اندکی اون رو به گوشه ای میندازه و بعد جانماز رو بطور کلی از جلوی من جمع می کنه و به طرف دیگه میندازه، و وقتی مهر نمازم رو که توی دستم نگه داشتم موقع سجده روی زمین می ذارم درسا سریع دستش رو دراز می کنه که مهر رو برداره و چون می بینه من سرم روی مهره با یه دست محکم سر منو به عقب میکشه و با دست دیگه آماده است که مهرو برداره و باز هم که موفق نمیشه میاد جای مهر جلوی من میشینه و من مجبورم خانومو بگذارم کنار تا بتونم سجده برم ! تازه اگر سوار روروک هم باشه با روروکش میاد وسط جانماز میایسته. امیدوارم خدا این نمازها رو قبول کنه.

عکس شماره 12: دختر گلم سوار بر روروک از کنترل کولر گازی به عنوان گوشی تلفن استفاده می کنه.

عکس شماره 13: این رومیزی هم اضافه است.!!!!  

 

دیدگاه‌ها   

+1 #5 فرشته 1393-01-02 20:24
درساخانم عید شما مبارک
صدسال به این سالها
نقل قول کردن
+3 #4 نسرین 1393-01-02 13:57
واییییییییییییی ییییییییییییییی یییی خدا
عزیز دلمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
الهی عمه نسرینش فداش بشه
نقل قول کردن
+3 #3 نسرین 1393-01-02 13:56
جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم
عزیز دلمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
الهی عمه نسرینش فداش بشه خوشمزه منه
نقل قول کردن
+6 #2 فرشته 1392-12-19 17:30
به به میبینم که دخملی به همه جا سرک میکشه :lol:
کارتون در اومد زهراجون پیشنهاد میکنم همه رو جم کن جلوی کشوها هم یه چی محکم بذار وگرنه هر روز باید خونه تکونی کنی
قوربون درساجونم بشم که اینقده بامزه شده
به این میگن بچه ی باهوش بی خیال از کنار چیزی نمی گذره
آفرین مرحبا احسنت درساگوگولی
نقل قول کردن
+6 #1 نرگس 1392-12-12 11:29
قربونتتتتتتتتتت تتتتتتتتتت برمممممممممم الههههههههههههه هیییییییییییییی ییییی. چقدر باحالی درسا. مخصوصا موقع نماز.قربون این کارای بامزت برم من جوجه شیطون
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.