^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

درسا بابا و مامان رو شگفت زده می کنه

دیگه هیچ وسیله ای توی خونه ی ما از دست درسا خانم در امان نیست! دختر کوچولوی من به همه جا سر میزنه و گاهی هم احساس می کنه جای بعضی از وسایل مناسب نیست بنابراین جای اونها روتغییر میده!

حالا دیگه باید دنبال کنترل های تلویزیون ، کولر، گوشی تلفن و موبایل به همه جای خونه از قبیل کشوهای آشپزخونه و اتاق ها، کابینت، زیر مبل، توی کمد ، توی گهواره ی درسا و یا داخل کیف من، سربزنیم.به همین خاطر پدر درسا یه نرم افزار کنترل روی گوشی موبایلش گرفته که برای تلویزیون و کولرها استفاده می کنه.

ظهر جمعه 20 تیر دیدم که سوئیچ ماشین توی دست درسا است و داره به سمت آشپزخونه میره، همون موقع به پدر درسا گفتم که فقط توی آشپزخونه دنبال سوئیچ بگرد. دیگه این موضوع رو فراموش کردیم تا موقع سحر که یکدفعه نگاهم به سوئیچ افتاد فکر میکنید کجا بود؟.......................

درسا جونم اونو داخل ماشین لباس شویی گذاشته بود و در ماشین رو هم بسته بود.! صبح قبل از اینکه پدر درسا بره سر کار، درسا از خواب بیدار شد. حمید به درسا گفت: درسا سوئیچ ماشین رو کجا گذاشتی؟ بیار بده بابا.خدای من، بااااااااااااااااااااااااورمون نمی شد درسا یک راست به سمت ماشین لباس شویی رفت و سوئیچ ماشین رو برداشت و رفت داد به پدرش. عزیز دلم بعد از گذشت یک روز یادش مونده بود که سوئیچ رو کجا گذاشته!  البته موارد دیگه هم بوده که به درسا گفتیم کنترل تلویزیون کجاست ؟ و از درسا خواستیم که اونو بیاره و دخترم این کار رو انجام داده که بیشتر این درخواست ها بعد از گذشت چند دقیقه بوده. این هم باید بگم که همیشه درسا حرف گوش کن هم نیست! مثلا حدود 2-3 هفته ی پیش دیدم که گوشی تلفن رو انداخت توی کیف من، وبعد از چند دقیقه به درسا گفتم : درساتلفن کجاست؟ عسل مامان رفت بالای سر کیف من و نگاهی به گوشی تلفن انداخت و برگشت خلاصه من چند بار از درسا خواستم که گوشی تلفن رو بیاره وخانوم خانوما عین چند بار رو رفت به گوشی تلفن توی کیفم نگاهی انداخت و برگشت.

دیروز هم وروجک مامان دوبار منو شگفت زده کرده، یه آهنگ انگلیسیه که اعضای بدن مثل سر ، شونه ها و زانوها و انگشتان پا ، چشم و گوش و... به صورت شعر می خونه. درسا این آهنگ رو خیلی دوست داره برای همین من هم گاهی این آهنگ رو براش می خوندم و به هر کدوم از اعضای خونده شده اشاره می کردم . دیروز از آشپزخونه اومدم بیرون و دیدم که درسا جونم در حالیکه این آهنگ در حال پخش شدن بود خم شده بود و به زانوها و انگشتان پاش اشاره میکرد. من که حسابی ذوق زده شده بودم درسا جونم رو بغل کردم و یه عالمه بوسیدمش باورم نمیشد این قدر لذت بخش باشه وقتی دختر کوچولوم یه چیز جدید و یا حرکت جدید یاد میگیره. بعد هم از درسا خواستم که گوش هاش رو نشون بده و عسلکم به درستی این کار رو انجام داد و وقتی بهش  میگفتم چشمات کو؟ دستاشو جلوی چشمش میگرفت و دالی بازی میکرد. حدود 2 ماه پیش درسا جونم یاد گرفته بود وقتی بهش می گفتیم Touch your nose انگشتش رو روی بینیش میذاشت ولی حالا دیگه این کار رو نمی کنه!

و دیگه اینکه درسا یه گربه در فیلمی که در حال دیدنش بود دید و ذوق کرد ( کلا هر موقع گربه می بینه ذوق می کنه و خوشحال میشه) من گفتم : وای مامان پیشیه. و بعد گفتم پیشی چی میگه ؟ درسا جونم خیلی خوشگل گفت: مو. و بعد از چند لحظه بعد دوباره گفت: می یو.

راستی دخترم در اول تیر صاحب پنجمین دندون و در 17 تیر صاحب ششمین دندون شد.

امروز یعنی جمعه 27 تیرماه هفتمین دندون درسا رو هم دیدم، کلی تعجب کردم آخه کی اومده بود بیرون که من نفهمیدم!!! امروز که دیدمش به اندازه ی ششمین دندونش بود احتمالا همزمان با دندون ششم بیرون زده. خلاصه هم شگفت زده شدم هم بسیار خوشحال.حالا دیگه درسا جونم چهار تا دندون در لثه ی بالا و سه تا دندون در لثه ی پائین داره.

در آخر فقط می تونم بگم خدایا شکرت.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها   

+5 #10 الهام 1393-05-06 14:21
عید فطر، روز چیدن میوه های شاداب استجابت مبارک باد
نقل قول کردن
+5 #9 منصوره 1393-05-06 09:05
ای جونم
عزیزم
خیلی نازی ی ی ی ی
نقل قول کردن
+5 #8 منصوره 1393-05-06 09:03
سلام عزیزم
ما آپیم
فدای درسا جونم بشم
بوس س س س س
نقل قول کردن
+6 #7 الهام 1393-05-04 17:00
سلام خانومی منتطر عکسای جدید از عروسک خانوم هستم مامانی زود باش دلم واسه عسلم تنگ شده عروسک رو ببوس
نقل قول کردن
+7 #6 منصوره 1393-04-30 11:08
فدای این عروسک
مامانی ما هم آپیم
نقل قول کردن
+6 #5 منصوره 1393-04-25 11:45
سلام عزیزم شرمنده سرم شلوغ بود نتونستم به درسا جونم سر بزنم
دزسا جون عکسات عالی بودن عزیزم
هزار ماشاالله خیلی باهوشی
بوس بوس
نقل قول کردن
+6 #4 فرشته 1393-04-24 17:20
آفررررررررررررر ررررررررررین به درسای حواس جمع
قربونش بشم یه جینگیلی بچه هنوز فارسی بلد نیست انگلیسی یاد گرفته
نقل قول کردن
+6 #3 عمه نسرین 1393-04-24 12:08
بچه باهوووووووووووو شم
به خودم رفته عسیس دلم
میگن بچه حلال زاده به عمش میره(دوره آخر الزمونه خوب آخه)
:-*
:-*
نقل قول کردن
+4 #2 مامان درسا 1393-04-24 09:45
به نقل از الهام:
افرین به درسا جون باهوشم
عزیز دلمی با خوندن کارات کلی ذوف کردم و خندیدم شیطون خاله ای میبوسمت
خانمی بابت راهنماییت هم ممنونم عزیزم با اجازتون عضو شدم

ممنون، لطف کردی عزیزم.
نقل قول کردن
+7 #1 الهام 1393-04-24 01:54
افرین به درسا جون باهوشم
عزیز دلمی با خوندن کارات کلی ذوف کردم و خندیدم شیطون خاله ای میبوسمت
خانمی بابت راهنماییت هم ممنونم عزیزم با اجازتون عضو شدم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.