^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

تب

روز شنبه 20 دی هفتمین روز درگذشت پدربزرگ پدر درسا بود و از ناهار اونجا دعوت داشتیم. درسا عزیزم از صبح که از خواب بیدار شده بود بی حال بود و همش می خواست بخوابه، دست زدم به پیشونی درسا دیدم داغه و درجه ی تب سنج براش گذاشتم که یک درجه تب نشون داد. به دختر گلم قطره استامینوفن دادم و درسا خوابید. و بعد به مادر حمید آقا زنگ زدم و گفتم که نمی تونیم بیام و عذر خواهی کردم.

همچنان درسا داغ بود تا ساعت 7 شب درسا جونم بردیم دکتر، راستش بیشتر نگران ویروس جدیدی که تازه اومده، بودم که تب، اسهال و استفراغ به دنبال داشت. معاینات پزشک نشون داد که هیچ عفونتی داخل گوش و گلو درسا جونم نیست و گفت دادن استامینوفن هر 4 ساعت یکبار کفایت می کنه.

دختر نازم حتی با خوردن استامیوفن باز هم تبش فروکش نمی کرد به خصوص شبها که تقریبا تا صبح نمی تونستم درست بخوابم و دائما حرارت بدن درسا جونم رو کنترل میکردم و بیشتر اوقات درسا رو پاشویه میکردم .

خلاصه تا سه روز دختر عزیزم تب داشت و کاملا بی حوصله شده بود و دائما نق میزد تا سومین شب که بدترین شب هم بود........

تقریبا من و بابایی تا صبح بیدار بودیم ،چون درسا تبش بالاتر بود و حتی خودش هم نمی تونست بخوابه و گریه میکرد. و تنها زمانیکه تو بغل بابایی بود آروم میشد و من هم در تمام مدت سعی میکردم دست و پا و صورت درسا رو خنک نگه دارم تا نزدیک صبح که درسا جونم دیگه راحت خوابید و صبح سرحال و با لبخند از خواب بیدار شد، وای خدای من وقتی دیدم دختر گلم سرحاله و از تب هم خبری نیست انگار دنیا رو به من داده بودن.

ولی متاسفانه از روز چهارم به مدت دو روز درسا دچار اسهال شدید شد که دوباره به پزشک مراجعه کردیم و فقط رژیم غذایی داد که رعایت کنیم. مثلا اینکه انواع میوه به جز موز و سیب اون هم به مقدار کم ممنوع، غذاهای چرب ممنوع، تخم مرغ ممنوع، سبزیجات ممنوع.

که خدارو شکر با رعایت اینها این مشکل هم برطرف شد .

حالا شش روز گذشته و درسا جونم ظاهرا خوب شده و حال و حوصله بیشتری پیدا کرده البته هنوز مثل قبل نشده و خوب غذا نمی خوره و با انگشت کوچولوش به لثه هاش اشاره می کنه و میگه:درد. یعنی اینکه لثه هاش درد می کنه و تازه متوجه شدیم که یه مروارید جدید در حال بیرون اومدنه، شاید همه ی این فیلم هایی که در طی چند روز گذشته داشتیم یعنی تب و اسهال به خاطر این مرواریدهای کوچولو بوده! (دو تا از دندون های نیش پائین)

خدا رو شکر از دیروز تا حالا درسا جونم کاملا سرحاله و دوباره خودش میره تو اتاقش و بازی می کنه. متاسفانه به خاطر این چند روز بیماری درسا جونم وزن کم کرده.

برای دیدن عکس های دی ماه درسا جونم لطفا کلیک کنید

 

 

دیدگاه‌ها   

+2 #4 فرشته 1393-11-11 11:03
عزززیززززززم درسا جونم ان شا اله دیگه مریض نشی همیشه سلامت باشی دختر گلممممم
نقل قول کردن
+8 #3 سارا 1393-11-09 09:39
درسا جوووووووووووون به وب منم بیا منتظر حضور گرمت هستم
آدرس سایتم:www.13811 391.blogfa.com
نقل قول کردن
+8 #2 سارا 1393-11-09 09:37
درسا جوووووووووووووو ووووووووووون خیـــــــــــــ ــــــــلی با مزه شدی بوووووووووووووو وووس :P :P
دختر عمه تو:سعیده :lol: :lol:
نقل قول کردن
+5 #1 الهام 1393-11-01 16:51
فدات بشم درسای عزیزممممممممممم خیلییییییی ناراحت شدم انشاالله دیگه هیچ وقت مریض نشی میبوسمت گلممممممم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.