^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

روزانه های درسا

ماه بهمن هم به سرعت سپری شد. درسا جونم گاهی طوطی میشه و هر چی میگم رو تکرار می کنه، البته هنوزم هم خیلی جمله نمیگه فقط چند جمله ی ساده و کوتاه مثل بابا اومد، اینجا بشین .

حالا دیگه 12 رنگ مداد رنگی را هم میشناسه.

تازگی ها به شدت به فیلم های خودش علاقه مند شده و هر روز........

از وقتی بیدار میشه میشینه پای کامپیوتر و فیلم های ماه های گذشته وسال گذشته ی خودشو نگاه میکنه و کلی هم ذوق میکنه. البته قبلا هم به دیدن فیلم های خودش توسط موبایل بسیار علاقه مند بود و اگر موبایل بهش میدادم اول از همه میرفت سراغ گالری و عکس ها و فیلم های خودشو نگاه میکرد.

هر ساعتی از صبح که چشمای خوشگل درسا جونم باز میشه اول نگاه میکنه ببینه بابایی توی رختخواب هست یا نه اگر باشه که خیالش راحت میشه و می خوابه و اگر نباشه با یه صدای ناله میگه:بابایی و از جاش بلند میشه میره توی اتاق باباشو نگاه میکنه اگر بابایی خونه باشه خوشحال و خندان به بازی مشغول میشه و اگر بابایی رفته باشه سر کار درسا جونم با ناراحتی تمام دوباره میاد پیش من و میگه:بابایــی و کمی هم ژُست گریه و ناله به خودش میگیره و دوباره میره توی رختخوابش و می خوابه.

چند وقتی میشه که درسا جونم به روسری یا چادر سر کردن و بازی با عروسک هاش علاقمند شده، اونها رو بغل می کنه، موهاشونو شونه میزنه، گاهی به حمام میبره و بعضی اوقات هم میاد و به من میگه که:نی نی جیش.... و بعد مثلا پوشکشو عوض می کنه. اونها رو می خوابونه و پتوی خودش رو روی اونها میندازه. خلاصه که عزیز دلم دنیای خیلی قشنگی داره.

 

اینم عکس های بهمن ماه درسا. لطفا کلیک کنید

دیدگاه‌ها   

+1 #2 فرشته 1393-12-10 12:39
قررربونش بشم اینقده ناززززززه
نقل قول کردن
+7 #1 سارا مطلبی 1393-12-04 18:07
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.