^برگشت به بالا
  
  
  

نوروز 1394 در ونکوور کانادا

ما بعد از 5 ساعت پرواز از تورنتو ساعت 9 شب به وقت ونکوور به این شهر رسیدیم و از فرودگاه یه ماشین اجاره کردیم و به سمت منزلی که در North Vancouver گرفنه بودیم حرکت کردیم و بعد از نیم ساعت رانندگی به خونمون رسیدیم.

روز جمعه ساعت 3:45 بعدازظهر به وقت ونکوور سال تحویل شد. ما بعد از تحویل سال با آقا جون و مامان جون و مامان عشرت و بابا تقی صحبت کردیم و بعد به پارک الیزابت کوئین رفتیم. بارون ریزی هم می بارید .

در ونکوور در همه جای شهر، در خیابانهای اصلی و فرعی، پارکها و خلاصه در همه جا درختانی پر از شکوفه در اندازه و رنگهای مختلف دیده میشه و همچنین در پیاده رو ها و بلوارها و پارک ها گل های نرگس و لاله در رنگهای مختلف چشم نوازی می کنند. شهر چهره ی بهاری و هوای خنکی داره یعنی برای بیرون رفتن حتما باید کت و کاپشن داشته باشیم.

درسا جونم در تمام مدت سفر به خصوص از روزی که اومدیم ونکوور هیچ روزش شب نشد مگر اینکه...............

از مامان عشرت و بابا تقی یاد کرده، روزای اول دستشو روی دلش می کشید و میگفت بابا تقی ، مامان عشرت یعنی دلش تنگ شده و بعد از اون هم هر روز که میریم بیرون بچم بابا تقی و مامان عشرت رو میبینه و میگه: بابا تقی ایناهاش، مامان عشرت ایناهاش.

هر جا که میریم درسا باید چند دور برقی (پله برقی) و آسوس (آسانسور) سوار بشه. وقتی هم که درسا به محل بازی بچه ها میره حالا چه تو فروشگاه باشه یا کتابخونه یا پارک، دیگه راضی نمیشه که از اونجا بریم باید اینقدر بازی کنه تا خودش خسته بشه.درسا عاشق سرسره است.

ما انشاالله پنج شنبه 20 فروردین صبح به وقت ونکوور میریم به سمت تورنتو و بعد ایتالیا و تا بلاخره ساعت 12:30 بامداد شنبه به تهران برسیم.

 

از اینجا هم عکس های مربوط به ونکوور را می تونید ببینید  

عکس ها در 2 صفحه میباشد

 

دیدگاه‌ها   

+4 #3 فرشته 1394-02-05 14:16
تولد درساجوووووونم مبارک
ان شااله 120 ساله بشه خوشگل خانم
زهراااا عکس هاتون خیلی قشنگ بودد عالی بود ان شالله همیشه سفرهای کانادایی داشته باشید
بوس بوس یه عالمه بوس
نقل قول کردن
+7 #2 سعیده 1394-01-24 15:55
راستی مشهد هم خیلیییییییییییی ی زیاد یادت بودم هم من و هم سارا
نقل قول کردن
+10 #1 سعیده 1394-01-21 21:42
سلام زهرا جون ....روزت مبـــــــــــــ ـــــــــــــــ ـــــــــارک
رسیدن بخیر
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.