^برگشت به بالا
  
  
  

نوروز 1395

نوروز 95 هم از راه رسید. دختر گلم از اونجاییکه عاشق مهمونه کلی از اومدن مهمانهای عزیز به خونمون ذوق می کرد و وقتی صدای زنگ به صدا در می اومد با خوشحالی تمام میگفت: آخ جون مهمون اومد. 

اگر مهمون عزیزمون بچه داشت درسا جونم با محبت مهمون کوچولو رو به اتاق خودش میبرد و از اونجاییکه درسا ......................

درباره درســا

امروز 23 دی ماه 1394 و درسا جونم 2 سال و 8 ماه سن دارد.

دختر گلم همچنان عاشق نقاشی کردنه و نسبت به سنش بسیار زیبا و هدفمند نقاشی میکشه و حتی بیشتر مواقع برای نقاشی هایی که میکشه داستان پردازی میکنه. 

چند تا از نقاشی...
چند تا از نقاشی های درسا که در دی ماه کشیده.درسا برای بعضی از نقاشی ها شال گردن و کت میکشه و میگه هوا سرده. چند تا از نقاشی های درسا که در دی ماه کشیده.درسا برای بعضی از نقاشی ها شال گردن و کت میکشه و میگه هوا سرده.

درسا جونم بیشتر روزها که از خواب بیدار میشه اول میره .....................

اولین سفر درسا به مشهد

بلاخره درسا جونم بعد از دو سال و نیم توفیق زیارت امام رضا (ع) را پیدا کرد.

بابا تقی وقتی شنید که ما قصد داریم یه سفر به مشهد بریم گفت: من دوست دارم اولین سفر درسا به مشهد کنار درسا باشم و خودم ببرمش ! بنابراین بابا تقی خودش برنامه ی سفر رو آماده کرد و ما سه شنبه شب از قطعی شدن سفر به مشهد مطلع شدیم و چهارشنبه بعدازظهر 6 آبان درسا خانم به همراه بابا تقی ، مامان عشرت، بابایی و مامانی به سمت شاهرود حرکت کرد، ساعت 10:30 شب به شاهرود رسیدیم و شب رو در منزل پسر عمه و دختر عموی مامانی سپری کردیم و صبح روز پنج شنبه به سمت مشهد حرکت کردیم و ...............................

باغ پرندگان تهران

ما روز جمعه 17 مهر تصمیم گرفتیم به باغ پرندگان بریم. 

ظهر بارون خیلی قشنگی گرفت و ما کمی در رفتن به پارک پرندگان تردید کردیم ولی با قطع شدن بارون به اونجا رفتیم، هوا بسیار مطبوع و البته بسیار خنک بود.

پارک بسیار زیبا با پرندگان متنوع ، واقعا مفرح بود.

عکس های درسا در پارک پرندگان قسمتی از عکس های مهر ماه درساست که می توانید از اینجا ببینید

درباره ی درسا

من از تو گلبنی بهتر ندیدم

ز تو باغ گلی خوشتر ندیدم

میان این همه گل های عالم

گلی خوشبوتر از دختـــر ندیدم

امروز دوشنبه 26 مرداد 1394 و درسا عزیز ما دو سال و سه ماه و بیست و یک روز سن دارد.

درسا جونم که به گفته ی خودش عسل بابا تقی هست حالا دیگه کارهایی می کنه و حرف هایی میزنه که حتی گاهی ما بزرگترها انتظار نداریم و متعجب میشیم، بعد من فکر میکنم که چقدر تواناییهای دختر عزیزم به سرعت رشد کرده و هر روز هم بیشتر و بیشتر میشه.

الان درسا جونم علاوه بر شعرهایی که حفظ بود شعر "توی ده شلمرود حسنی تک و تنها بود" ، "شعر خانوم خانوما" و شعر برنامه ی رنگین کمان را هم یاد گرفته. زمانیکه درسا یک ساله بود بیشتر روی شونه ی پدرش به خواب میرفت و پدر درسا در حالیکه راه میرفت و سر درسا کوچولو روی شونه هاش بود برای درسا شعر توی ده شلمرود حسنی تک و تنها بود رو می خوند، ولی الان بیش از 7-8 ماهه که درسا چونم خودش میره روی تخت و با در دست داشتن پتو صورتی که از نوزادی همراه دخترم بوده می خوابه. یعنی یه مدت زیادی بود که...............................

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.