^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

شعر هایی که این روزها درسا جونم می خونه

درسا عزیز ما تا امروز 18 تیر ماه1394 ، 2 سال و 2 ماه و 13 روز سن دارد.

درسا جونم که از قبل شعر زنبور طلایی رو یاد گرفته بود.درسا یه زنبور چوبی کوچولو داره که بخاطر وجود این زنبور من گاهی برای درسا شعر زنبور طلایی رو می خوندم تا اینکه یک روز (بهمن یا اسفند ماه 93 بود)که داشتم این شعر رو می خوندم متوجه شدم که درسا آخر هر بیت رو میگه و کاملا درست. بعد از مدت کمی درسا جونم خودش کاملا کل شعر رو می خوند. همچنین دختر نازگل من یه تغییر کوچولو هم در شعر ایجاد کرده و به جای "پاشو پاشو بهاره" میگه:.............

"پاشو پاشو بهار قشنگیه". خوب اینجوری خیلــــــــــی قشتگ تره!!

در حال حاضر هم درسا جونم شعرهای دختری دارم شاه نداره، یه صابون کوچیک موچیک، اتل متل توتوله، چشم چشم دو ابرو ، دختری بودم به کنج خونه و شعر چهارشنبه سوری و شعر چه دختری چه چیزی رو یاد گرفته . البته شعر دختری بودم به کنج خونه رو بطور کامل نمی تونه بخونه و فقط بعضی از بیت های اونو کامل می خونه ولی اگر اول هر بیت رو برای درسا بخونم دختر گلم اونو کامل می کنه. بیتی از این شعر

رو که درسا  دوست داره و خیلی می خونه این هست:" مامان جون مامان جون قرآنو بیار ردم کن" و البته قرآن رو قرحان تلفظ می کنه.

درسا عاشق برنامه خندوانه و عاشق شعر هایی هست که تو این برنامه خونده میشه. همچنین تیکه های کوچیک و کلماتی از شعرهایی که در برنامه خندوانه خونده میشه رو دائما تو خونه تکرار میکنه و دائم میگه:" خندوانه بـخــند" و اگر من نخندم دوباره تکرار می کنه : مامانی ، خندوانه بخـــند، و من باید بخندم. وقتی هم شعر خلیج فارس رو تو برنامه خندوانه بخونن درسا راه میره و میگه:"خلیج فـــارس، خلــیج فـــارس". 

وقتی درسا آهنگ شروع برنامه ی خندوانه رو میشنوه کلی ذوق میکنه و با خوشحالی خودشو میرسونه جلوی تلویزیون . درسا جونم ورود رامبد جوان به داخل استودیو و مدل سلام و احوالپرسی کردنشو خیلی زیاد دوست داره، چون خیلی پر انرژی وارد استودیو میشه و بعد به حاضرین در استودیو تعظیم میکنه و بعد میپرسه حال شما چطوره و همه میگن :عـالی. دختر نازنین من هم تعظیم میکنه و سلام می کنه و میگه :"مامانی آقا اینجوری سلام می کنه" و همچنین در جواب حال شما چطوره هم جواب میده عالی و وقتی از ما هم میپرسه ما هم باید بگیم:عـــــــــالی.

 عکس های تیر ماه درسا جونم را هم از اینجا ببینید

دیدگاه‌ها   

0 #7 خاله فتی 1394-08-09 11:05
عزیزم خندوانه میبینه این فینگیلی ♥ ♥ ♥ ♥
نقل قول کردن
+5 #6 فرشته 1394-05-20 17:24
نفسسسسسسسسسس ورورجک نیم وجبی
بیام بخورمشششش، دوست دارم قیافشو موقع خنداونه دیدن ببینم شیطون بلا
نقل قول کردن
+6 #5 سسعیده 1394-05-12 17:54
سلام زهرا جوووووووووووووو ووووووووووووووو ووووووووون :می بینی بچه ها چه قشنگ و اروم دارن بزرگ می شن این عکس ها تونل زمان قشنگی برای ما می شن خوبه که منم توی این تونلم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن
+6 #4 مامان درسا 1394-05-10 22:06
به نقل از سسعیده:
سلام زهرا جوون اگر می شد که صدای درسا رو ضبط کنی خیلی خوب می شد.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

سلام سعیده جان
اتفاقا چند بار از درسا فیلم گرفتم و چند تا از شعرها رو خونده. البته زمانیکه از درسا فیلم میگیرم بیشتر حواسش به اینه که بیاد و موبایل رو از من بگیره :P
نقل قول کردن
+10 #3 سعیده 1394-05-09 15:35
درسا جون امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشی :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
نقل قول کردن
+12 #2 سعیده 1394-05-09 15:28
سلام زهرا جوون اگر می شد که صدای درسا رو ضبط کنی خیلی خوب می شد.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
نقل قول کردن
+7 #1 الهام 1394-05-09 12:59
فدای رسا جون باهوش و شیرین زبونم بشم میبوسمت عسلم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.