^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

درباره درســا

امروز 23 دی ماه 1394 و درسا جونم 2 سال و 8 ماه سن دارد.

دختر گلم همچنان عاشق نقاشی کردنه و نسبت به سنش بسیار زیبا و هدفمند نقاشی میکشه و حتی بیشتر مواقع برای نقاشی هایی که میکشه داستان پردازی میکنه. 

چند تا از نقاشی...
چند تا از نقاشی های درسا که در دی ماه کشیده.درسا برای بعضی از نقاشی ها شال گردن و کت میکشه و میگه هوا سرده. چند تا از نقاشی های درسا که در دی ماه کشیده.درسا برای بعضی از نقاشی ها شال گردن و کت میکشه و میگه هوا سرده.

درسا جونم بیشتر روزها که از خواب بیدار میشه اول میره .....................

نقاشی میکشه و بعد صبحانه می خوره.

درسا جونم به کتاب هم علاقه داره و گاهی به من میگه براش کتاب بخونم و گاهی هم خودش یه کتاب برمیداره و از روی شکل های کتاب داستان پردازی میکنه و البته برای اول هر داستان هم "یکی بود،یکی نبود" یا "بنام خدا" میگه.

درسا مدرسه رفتن رو دوست داره و بعضی روزها چادر سرش میکنه و میگه :مامان دارم میرم مدرسه. وقتی میپرسم تو مدرسه چی کار میکنی؟ جواب میده: درس می خونم، بازی می کنم.

وابستگی درسا به من زیاد شده و حتی گاهی که بیرون از خونه هستیم و درسا تو بغل بابایی، اگر یک لحظه منو نبینه با نگرانی میپرسه: مامانی کجاست؟ درسا خیلی خجالتی شده در صورتیکه قبلا اصلا بچه ی خجالتی نبود.

درسا جونم از صبح روز 13 آبان یعنی بعد از 2 سال و شش ماه برای همیشه از پوشک خداحافظی کرد.

بازی درسا همچنان بدو بدو هست و واقعا لذت میبره از دویدن.

به ندرت می تونی اتاق درسا رو مرتب ببینی. عزیز دلم دوست داره همه چیز وسط اتاق باشه و حتی گاهی جایی برای پا گذاشتن پیدا نمی کنی!

عکس های دی ماه درسا عزیزم را از اینجا ببینید

 

دیدگاه‌ها   

+2 #1 سعیده 1394-11-07 18:36
سلام زهرا جان خیلی عکسای دخترتون زیبا بود و همچنین نقاشی های خوشگلش ;-) :roll:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.