^برگشت به بالا
  
  
  

دوستان درسا

Login Form

درسا به مهد کودک می رود

یکشنبه 22 فروردین 1395، درسا جونم دو سال و یازده ماه و هفده روز سن دارد

از چند ماه قبل تصمیم داشتم که درسا رو در سال جدید به مهد بفرستم تا هم از در جمع بودن و با بچه ها بازی کردن لذت ببره و هم اینکه دوست داشتم توی یه محیط شاد قرآن هم یاد بگیره .بنابراین روز شنبه 21 فروردین به همراه درسا به یک مهد قرآنی مراجعه کردیم و قرار شد که از فردای اونروز یعنی یکشنبه دختر گلم به مهد بره. عزیز دلم از این اتفاق بسیار خوشحال بود و روز یکشنبه صبح زود از خواب بیدار شد و به من گفت : مامان بریم مهد کودکم باز شده . روز اول بابایی ما رو رسوند.

درسا اول با خوشحالی زیاد به سمت وسایل بازی که یه سرسره و تاب و الاکلنگ و استخر توب بود دوید و سوار تاب شد و بازی کرد تا اینکه .............................

بچه های دیگه هم اومدن و وقتی خاله فاطمه مربی مهد اومد و وارد کلاس شد از بچه ها خواست تا به داخل کلاس برن و درسا ی عزیز من اولین نفر بود که رفت داخل کلاس. توی کلاس خاله فاطمه بچه ها نقاشی می کشن،کاردستی درست می کنن و خمیر بازی هم دارن . بعد از تموم شدن کلاس خاله فاطمه دوباره بچه ها چند دقیقه ای در زمین بازی ،بازی می کنن و بعد میرن تغذیه می خورن که تغذیه هم به عهده مهد است و بعد از اون کلاس خاله سارا شروع میشه که هم شعر و بازی دارن و هم آموزش نماز و قرآن.

حالا دیگه درسا جونم سه روز در هفته میره مهد کودک.

 

دیدگاه‌ها   

0 #1 فرشته 1395-02-09 14:16
آفرررررررین درساگلی خوشگل خانم چه خوبه که مهدکودکو دوست داره
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق متعلق به سایت من و درسا می باشد.